SPARK of TÜRKİYE

turk-bayragi-rozeti-explore-rozeti-deviantart-23

Bu koku, özümüzde yer alan duygularımızla, hayal edip de imkansız gibi gördüğümüz birçok şeyi mümkün kılan aşkın ve sevginin kıvılcımından ilham alınarak tasarlanmıştır.


Karmaşık ve eril yönü daha ağır basan erkeksi bir koku olsa da, kadın kullanıcılarda da büyük bir hayran kitlesine sahiptir.


Temel notalarında çok yoğun ve baskın şekilde misk kokusu yer almaktadır.

İçindekiler : Butylphenyl Methylpropional Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde Hexyl Cinnamal Linalool Alpha-Isomethyl Ionone Hydroxycitronellal Coumarin, Benzyl Benzoate Isoeugenol Benzyl Alcohol Benzyl Salicylate Denatonium Benzoate.

Uyarılar : Ürünü çocuklardan ve ateş vb. tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Direkt güneş ışığından koruyunuz.Ürün göz ile temas ederse bol su ile 5-10 dk. gözünüzü yıkayınız.Herhangi bir rahatsızlık durumunda ürün kullanımını bırakıp, tıbbi yardım alınız.

united-kingdom-flag-png-17

This fragrance is designed with inspiration from our inner feelings and the spark of love and love that makes many things that seem impossible to imagine possible.

Although it is a masculine fragrance with more sophisticated and masculine aspects, it also has a great number of fans within female users.

The base notes have a very intense and dominant musk scent.

Ingredients: Butylphenyl Methylpropional Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde Hexyl Cinnamal Linalool Alpha-Isomethyl Ionone Hydroxycitronellal Coumarin, Benzyl Benzoate Isoeugenol Benzyl Alcohol Benzyl Salicylate Denatonium Benzoate.


Warnings : Keep the product away from flame, spark and ignition sources. Avoid applying the product towards the eye. In case of contact with eyes, flush with plenty of water for 5-10 mins. If any discomfort occurs after using the product, discontinue using the product and seek medical help. Store away from children. For external use only.